CZ

VAŠE ZLATÍČKA

icon_sluzby

Služby

Vyberte si ze široké nabídky služeb. Myslíme na vše.

Osobní přeprava

Ať už na pracovní schůzku, na večeři, do klubu nebo na služební cestu. Pokud se chcete cítit stylově a pohodlně, mít veškerý servis, osobního řidiče, je tu pro Vás Grand Tourer.

Taxi na fakturu

Staňte se našimi VIP zákazníky a využijte možnost služby „Taxi na fakturu“. Vyúčtování a platba jednou měsíčně.

Bezpečná přeprava dětí

Zajistíme přepravu Vašich dětí do (ze) školy, kroužků nebo domů. SMSkou Vám potvrdíme, že Vaše děti jsou v bezpečí na místě (uvnitř budovy).

Kurýrní služby

Vaší zakázku doručíme vždy včas na jakékoliv místo v České republice. Ať už se jedná o obálku s dokumenty nebo objemný balík. Pro zásilku dojedeme a na Vámi určené místo odvezeme v rekordně krátkém čase. Samozřejmostí je spolehlivost a diskrétnost.

Převoz cenin, osobní ochrana

Převozy s profesionální ochrankou z místa odeslání do místa určení nebo poskytnutí osobní ochrany zaměstnanci, který doručuje cennou nebo jinou důležitou urgentní zásilku.

Svážení zaměstnanců do zaměstnání

Zajišťuje v regionech Kolín, Pardubice a Chrudim svozy zaměstnanců do firem a podniků.

Program senior, ZTP

Potřebujete k lékaři, na nákupy, máte vyřizování na úřadech? Objednejte si taxi a náš řidič Vám pomůže při nastupování i vystupování.


Informace o naší společnosti

Taxi GT je moderní, česká taxislužba provozující kvalitní a zákaznicky transparentní služby v oblasti taxidopravy.  Jsme moderní, ekologická taxislužba, která využívá především špičkových vozidel ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG. Cestujícím nabízíme výhodnější ceny a špičkový servis. Vozidla Taxi GT poskytují cestujícím rovněž nejnovější interiér s garancí čistoty.

V rámci efektivní moderní přepravy, využíváme pro řízení a kontrolu ty nejmodernější technologie, které jsou upraveny pro potřeby naší společnosti. Dispečink Taxi GT je vybaven nejmodernější technikou a to tak, aby odbavil v danou chvíli co nejvíce klientů. 

Zároveň dispečink Taxi GT optimalizuje zbytečné přejezdy mezi jednotlivými zakázkami, a tím zkracuje dojezdové časy nové zakázky na minimum. Toto optimální řízení jednotlivých jízd a zakázek nám pomáhá řešit nejnovější software. Díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout nejlevnější ceny.

Nedílnou součástí je pro nás a naše klienty čistota vozidel. Vozidla jezdí na pravidelné kontroly, kde se zjišťuje technický stav vozidla a jeho čistota. Dále provádíme namátkové kontroly našich vozidel, a to přímo v terénu, abychom mohli našim klientům garantovat ty nejlepší služby.


Kariéra

Hledáme řidiče do našeho týmu

Požadavky:

  • 21 let a více
  • trestní bezúhonnost min. 2 roky
  • řidičský průkaz sk. B
  • zdravotní způsobilost
  • příjemné vystupování

Lokalita:


icon_sluzby

Kontakt

Máte jakýkoliv dotaz nebo zájem o naše služby?
Ozvěte se nám nebo využijte kontaktní formulář.

dispečink

Dispečink

Kalkulace jízdného, ztráty a nálezy, objednávky

+420 777 456 456 - Pardubice, Chrudim, Olomouc
+420 778 779 779 - Kolín, Kutná Hora, Poděbrady

e-mail

E-mail

info@taxiGT.cz (nepřijímá objednávky)

e-mail

Obchodní oddělení

obchod@GTgroup.cz
(společnosti a VIP klienti)

adresa

Adresa

Palackého třída 248, Pardubice 530 02